Aviváž pro děti ATTITUDE s vůní hruškové šťávy 1000 ml

Kód: 295
Novinka
Značka: ATTITUDE
198 Kč
Skladem

Aviváž je sestavena z hypoalergenních složek a prošla důkladným testováním, které mělo za cíl odstranit běžné alergeny ze složení produktu. Tím bylo zajištěno, že je šetrná i k nejcitlivější pokožce. Kromě toho je obohacena o výtažky zeleného čaje, který je proslulý svými antibakteriálními a antioxidačními vlastnostmi, 1000 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aviváž ATTITUDE s inovativní NATURE+  technologií se nechala inspirovat mocí přírody a vědy, a to s ohledem na zdraví vaší rodiny i naší planety. Tato speciální aviváž byla vytvořena s ohledem na péči o prádlo vašich nejmenších i celé rodiny. Dokáže dokonale zjemnit tkaniny.

Aviváž obsahuje pouze hypoalergenní složky a byla pečlivě testována, aby se odstranily běžné alergeny ze složení produktu. Navíc je obohacena výtažky zeleného čaje, který je známý svými antibakteriálními a antioxidačními vlastnostmi.

Díky své vysoké koncentraci poskytuje jedno balení až 40 pracích dávek, což je více, než byste čekali od standardního balení této velikosti. Navíc skvěle funguje i při nízkých teplotách a je vhodná pro všechny druhy tkanin, včetně přírodního i syntetického materiálu, a pro bílé i barevné prádlo. Má příjemnou přírodní vůní hruškové šťávy, která je jemná a uklidňující.

Aviváž je vyrobena z vysoce účinných rostlinných složek, je ekologická a obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných ingrediencí.

Získala certifikaci EcoLogo, což značí, že splňuje přísné ekologické standardy a byla podrobena přísným vědeckým testům. Dále prošla testy na nepřítomnost škodlivých látek, jako jsou fosfáty, optické rozjasňovače a barviva, které byly prováděny nezávislou laboratoří.

A stejně jako všechny produkty ATTITUDE, je i tato aviváž bez živočišných složek, nebyla testována na zvířatech a pro její výrobu byly využity 100% obnovitelné zdroje energie. Balení je navíc 100% recyklovatelné, takže můžete přispět k ochraně životního prostředí.

Balení: 1 000 ml.
Země původu: Kanada.

 

Složení: voda, <5% rostlinné kationtové povrchově aktivní látky (dipalmitoylethyl hydroxyethylmonium methosulfát), <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (myristyl glukosid, caprylyl glukosid), glycerin, extrakt ze zeleného čaje Camellia sinensis, gamma-undecalactone (ze sladkého ovoce)*, ethyl-acetát (z hrušek)*, allyl heptanoát (z ovoce), 2,6-dimethyl-7-octen-2-ol (citrus)*, isobutyl acetát (z ovoce)*, (* vůně).

Doplňkové parametry

Kategorie: Šetrné praní
Hmotnost: 1.13 kg