Vlhčené ubrousky

Ekologické vlhčené ubrousky od značek Moltex a ATTITUDE jsou spojením praktičnosti a ohleduplnosti k životnímu prostředí. Tyto vlhčené ubrousky jsou navrženy s důrazem na bezpečnost vašich dětí i naši planetu.

Moltex vlhčené ubrousky jsou hypoalergenní a neobsahují škodlivé chemikálie, což znamená, že jsou šetrné k citlivé dětské pokožce. Jsou biologicky rozložitelné, takže po jejich použití nezanecháváte zbytečný ekologický otisk. Tyto ubrousky jsou nezbytným doplňkem při výměně plenky nebo k čištění obličeje a rukou vašeho dítěte.

ATTITUDE vlhčené ubrousky jsou další skvělou volbou. Jsou vyrobeny s ohledem na udržitelnost, neobsahují škodlivé látky, a jsou dermatologicky testované. Tyto ubrousky jsou perfektní pro rychlé osvěžení nebo čištění na cestách.

Oba tyto produkty se hodí nejen pro rodiče s malými dětmi, ale i pro všechny, kdo hledají ekologickou alternativu k běžným vlhčeným ubrouskům. Jsou skvělým společníkem na cestách, ve školce, nebo prostě v každodenním životě pro zachování čistoty a svěžesti. Vyberte ekologickou cestu s Moltex a ATTITUDE vlhčenými ubrousky!

5 položek celkem

Cena

69339
169339
i3 moltex ubrousky
69 Kč

Rádi dopřáváte vašemu miminku to nejlepší? Pak určitě vsaďte na vlhčené ubrousky Moltex Pure & Nature. Jsou zcela přírodní, snadno se rozloží a obsahují 99 % čisté vody. Navíc jsou bez parfemace, takže perfektně sednou i citlivé dětské pokožce.

Kód: 65
Vlhčené splachovatelné ubrousky s funkcí toaletního papíru ECO by Naty bez vůně 42 ks
69 Kč

Eko vlhčené ubrousky Eco by Naty představují šetrnou a ekologickou alternativu pro hygienu a péči o dětskou pokožku. Vhodné jako náhrada za vlhčený toaletní papír a pro denní hygienu. Jejich splachovatelnost do toalety usnadňuje trénink na nočník, což ocení řada rodičů, 42 ks.

Kód: 342
i2 7330933245012 citliva 56
89 Kč

Eco by Naty vlhčené ubrousky bez vůně pro citlivou pokožku šetrně čistí dětskou pokožku bez použití vody a díky výtažku z heřmánku o ni zároveň intenzivně pečují, 56 ks.

Kód: 339
i3 626232170009 vlhcene ubrousky 72ks novy design pre
129 Kč

Vyměňte své běžné vlhčené ubrousky za ekologickou, kompostovatelnou a k přírodě šetrnou variantu. ECO vlhčené ubrousky ATTITUDE jsou vyrobené ze 100% přírodní celulózy. Snadno se rozloží a jsou vhodné i pro citlivou pleť.

Kód: 73
i3 attitude vlhcene ubrousky 3x72 ks
339 Kč

Vyměňte své běžné vlhčené ubrousky za ekologickou, kompostovatelnou a k přírodě šetrnou variantu. ECO vlhčené ubrousky ATTITUDE jsou vyrobené ze 100% přírodní celulózy. Snadno se rozloží a jsou vhodné i pro citlivou pleť.

Kód: 160