Kdo jsme

Pro těhotné ženy je období očekávání miminka plné radosti, ale také nekonečných rozhodnutí. Všude kolem nás vidíme reklamy a recenze, které tvrdí, že jejich produkty jsou "nejlepší". Je to přesně ta chvíle, kdy si často nevíme rady a otázkou je, zda těmto informacím můžeme věřit. Stejnými trablemi jsem si procházela i já a skutečně to nebylo vůbec jednoduché.

Proto byl založen eshop www.popok.cz, aby maminkám přinesl jistotu, klid a čas. Naším cílem je nabízet pouze kvalitní, přírodní a šetrné produkty pro vaše miminko i pro vás samotné. Víme, že jde o důvěru, kterou vkládáte do produktů, které používáte pro své děťátko. Proto pečlivě vybíráme každý produkt, který nabízíme, abyste mohli mít jistotu, že je bezpečný a prospěšný pro vás a vaše miminko.

Kromě kvality a důvěry v produkty jsme také vytvořili přehledný vizuál eshopu. U nás najdete dostatečně širokou nabídku produktů, které usnadní váš výběr. Nákup na našem eshopu je rychlý a jednoduchý s velkým výběrem platebních metod, takže se můžete soustředit na ty nejdůležitější okamžiky vašeho těhotenství a připravit se na příchod vašeho malého zázraku s klidem a se vším, co potřebujete. Jsme tu pro vás, abychom vám usnadnili cestu k péči o vaše miminko a abyste mohli prožít tuto krásnou cestu bezstarostně.