Čistič na ovoce a zeleninu ATTITUDE 800 ml

Kód: 409
Značka: ATTITUDE
139 Kč
Skladem u dodavatele

Díky své čisticí netoxické síle odstraní špínu, vosk a další látky z ovoce a zeleniny, 800 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čisticí prostředek ATTITUDE s NATURE+ technologií čerpá svou inspiraci ze spojení síly přírody a vědeckých poznatků. S ohledem na zdraví vaší rodiny i celé planety je formulován s využitím vysoce účinných rostlinných přísad. Díky své čistící netoxické síle dokáže účinně odstranit špínu, vosk a další nečistoty z ovoce a zeleniny, aniž by zanechal jakoukoliv chuť či vůni.

Na povrchu ovoce a zeleniny se často nachází nejen nečistoty z přepravy, ale i pesticidy, těžké kovy, mastný vosk a další látky, běžně v dnešní době používané.

Umytí ovoce a zeleniny pouze vodou může způsobit, že některé z těchto nežádoucích látek zůstanou na povrchu. Pomozte omezit konzumaci těchto nežádoucích látek tím, že použijete tento přípravek určený pro čištění přírodních plodů.

Složený z vysoce účinných rostlinných přísad, je ekologicky šetrný a obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek. Získal certifikaci EcoLogo, která reflektuje závazek značky ATTITUDE k ochraně životního prostředí. Tato certifikace zároveň garantuje, že přípravek pro domácnost označený tímto symbolem byl podroben přísným vědeckým testům, aby splňoval vysoké standardy ekologické šetrnosti stanovené třetími stranami.

Jak aplikovat:

Nastříkejte přípravek na ovoce a zeleninu, otřete a smyjte. Lze i namočit do roztoku cca 15 ml přípravku v míse vody a nechat několik minut působit.

Balení: 800 ml.
Země původu: Kanada.

Složení: voda, <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (myristyl glykosid, caprylyl glykosid), citrát sodný, hydrogenuhličitan sodný (vyrovnává PH), xantanová guma.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šetrné mytí nádobí
Hmotnost: 0.9 kg