Dámské mateřské vložky po porodu Eco by Naty 10 ks

Kód: 402
Novinka
Značka: Eco by Naty
112 Kč
Skladem

Poporodní vložky, vysoká savost a jemný materiál, lepící pásky a křidélka poskytují bezpečné a pohodlné upevnění, v balení 10 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po porodu a v průběhu šestinedělí prochází žena náročným obdobím, kdy se její tělo přizpůsobuje mateřské roli. V prvních dnech se setkává s poporodním krvácením, které je součástí přirozeného čistícího procesu těla. V takovou chvíli jsou nezbytné speciální porodnické vložky, a pokud preferujete ty bez chemie, vyrobené z přírodních materiálů, spolehlivé a příjemné, pak byste mohla vyzkoušet porodnické vložky Eco by Naty.

Tyto mateřské vložky jsou ideálním společníkem pro první dny po návratu domů z porodnice. S vynikající lepicí páskou a křidélky poskytují bezpečné a pohodlné upevnění v běžných kalhotkách. Jejich příjemný materiál a vysoká savost zajišťují maximální komfort, abyste se cítila pohodlně a bezstarostně během celého důležitého období po porodu.

Jsou vyrobené z přírodních materiálů a 100% rozložitelné, včetně obalů. Vnitřní vrstva dotýkající se pokožky je z organické bavlny, vnější plášť je z geneticky neupravovaného (GM free) kukuřičného škrobu. Navíc neobsahují chemikálie, umělou hmotu, latex ani parfémy a nejsou bělené chlórem. Jsou bez živočišných složek a nejsou testované na zvířatech. 

Pokud jste novopečenou maminkou, určitě máte plné ruce starostí. Nicméně si v prvních dnech po porodu zasloužíte i péči o sebe. Poporodní krvácení může být silnější než obvyklá menstruace, a proto jsou vhodné právě tyto porodnické vložky, které jsou silné, dostatečně dlouhé a rychle odvádějí tekutinu.

Oproti běžným produktům, které mohou obsahovat plast a být běleny chlorem, jsou ekologické porodnické vložky Eco by Naty kompletně z rostlinných materiálů. Navíc můžete spoléhat na jejich skvělou funkčnost a prodyšnost, která vám zpříjemní první dny po narození vašeho miminka.

 

Vložky obdržely certifikaci "OK Biobased" od organizace Vincotte, jedné z nejnáročnějších světových neziskových organizací, která potvrzuje vysoký podíl obnovitelných surovin ve výrobě vložek. Produkty jsou také testovány pro obnovitelnost surovin dle standardu ASTM D6866, což je nezávislá organizace stanovující mezinárodní standardy. Všechny výrobky Naty nesou značku V-Label, která je mezinárodně uznávaným symbolem pro veganské a vegetariánské produkty a služby.

V balení 10 ks.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kojící potřeby
Hmotnost: 0.2 kg