Make-up set ATTITUDE Oceanly Happy Berry

Kód: 261
Značka: ATTITUDE
1 365 Kč
Skladem u dodavatele

Oceanly make-up sada je ideální pro ty, kdo touží po přirozeném tónu pleti a oslnivém svěžím vzhledu, obsahuje tři tyčinky, vyrobené z více než 94,5 % přírodních složek pro lehký a autentický make-up.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oceanly make-up set je tu pro všechny, kteří touží po přirozeném vzhledu pleti a svěžím vzhledu. Obsahuje tři tyčinky – lesk na rty "HAPPY BERRY," tvářenku "HAPPY BERRY" a rozjasňovač "SUNSET GLOW," vytvořené s více než 94,5 % složek přírodního původu, pro lehký a autentický make-up.

Tento set je bohatý na aktivní složky, včetně hydratačního fytoglykogenu a extraktu z řas, které udržují vaši pleť vláčnou a dobře hydratovanou. Oceníte také inovativní balení v biologicky rozložitelné kartonové tubě, které snižuje množství plastového odpadu. S certifikací EWG VERIFIED™ a bez plastů je tento veganský set vhodný pro jakoukoli příležitost, ať už jste na dovolené nebo doma.

Dopřejte svému obličeji zdravý a zářivý vzhled!

Jak aplikovat:

Lesk vytáhněte ven otáčením horní části tuby směrem dolů a doprava. Pro jednoduché uzavření tuby vždy vysuňte pouze malé množství a aplikujte podle potřeby přímo na rty.

Tvářenku vytáhněte pomocí PUSH-UP aplikátoru. Aplikujte ji přímo na tváře a rozetřete lehkým poklepáním prstu, štětcem nebo použijte houbičku.

Rozjasňovač vytáhněte také pomocí PUSH-UP aplikátoru. Nanášejte ho na vybrané oblasti obličeje, jako jsou lícní kosti, oblouky očí nebo špička nosu. Poté rozetřete lehkým poklepáním prstu, štětcem nebo použijte houbičku.

 

Balení obsahuje: 8,5 g tvářenky, 8,5 g rozjasňovače a 3,4 g lesku na rty. Navíc, tento výhodný set obsahuje lesk na rty zdarma.

Uchovávejte při teplotě do 32°C. Uchovávejte obal mimo dosah vody. POUZE K ZEVNÍMU POUŽITÍ.

Země původu: Kanada.

 

 

Lesk na rty Happy Berry: Ricinový olej (ze semen), triglyceridy C10-18, kopolymer kapryloylglycerin/kyselina sebaková, kokosový olej, olej ze semen vinné révy (hroznový), kyselina polyhydroxystearová, máslo ze semen stromu Pentadesma Buryracea, glyceryl stearát, glyceryl behenát, kakaové máslo, avokádový olej, kokosový hydrolyzovaný kolagen, slunečnicový vosk (ze semen), CI 77947 (oxid zinečnatý), CI 77742 (Manganová violeť), behenyl behenát, slunečnicový olej (ze semen), glykogen (kukuřičný fytoglykogen), CI 77491 (oxidy železa), kandelilový vosk, oktyldodekanol, kyselina stearoyl glutamová, jojobové estery, výtažek z Ascophyllum Nodosum, výtažek z rostliny z rodu Crithmum maritimum, výtažek z řasy Fucus Vesiculosus, výtažek z řasy Laminaria Saccharina, extrakt planktonu, trihydroxystearin, askorbyl palmitát, kaprylový/kaprinový triglycerid.

Tvářenka Happy Berry: Kaprylový/kaprinový triglycerid, dikapryl ether, CI 77947 (oxid zinečnatý), glyceryl behenát, glyceryl stearát, kokosový kaprylát/kaprát, oktyldodekanol, triglyceridy C10-18, slunečnicový vosk (ze semen), octyldodecyl myristát, slída, ricinový olej (ze semen), CI 77742 (Manganová violeť), olej Olus (rostlinný olej), kyselina polyhydroxystearová, CI 77491 (oxidy železa), hydratovaný oxid křemičitý, slunečnicový olej (ze semen), glykogen (kukuřičný fytoglykogen), voda, hydrogenovaný lecitin, kyselina stearoyl glutamová, jojobové estery, trihydroxystearin, chlorid vápenatý, výtažek z Ascophyllum Nodosum, výtažek z rostliny z rodu Crithmum maritimum, výtažek z řasy Fucus Vesiculosus, výtažek z řasy Laminaria Saccharina, extrakt planktonu, askorbyl palmitát.

Rozjasňovač Sunset Glow: Slída, oktyldodekanol, kaprylový/kaprinový triglycerid, CI 77163 (bismut oxychlorid), kokosový kaprylát/kaprát, CI 77491 (oxidy železa), glyceryl behenát, glyceryl stearát, oktyldodecyl myristát, ricinový olej, triglyceridy C10-18, slunečnicový vosk (ze semen), kapryloyl glycerin/kyselina sebaková, kakaové máslo, hydratovaný oxid křemičitý, kyselina polyhydroxystearová, slunečnicový olej (ze semen), glykogen (kukuřičný fytoglykogen), CI 77499 (oxidy železa), výtažek z Ascophyllum Nodosum, výtažek z rostliny z rodu Crithmum maritimum, výtažek z řasy Fucus Vesiculosus, výtažek z řasy Laminaria Saccharina, extrakt planktonu, askorbyl palmitát.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorativní kosmetika
Hmotnost: 0.3 kg