Moltex plenky Pure & Nature Midi 4-9 kg 33ks

Kód: 49
Značka: ATTITUDE
255 Kč
Skladem

Ekologické plenky Moltex vhodné pro miminka od 4 kg do 9 kg, 38 ks, vyrobeno v České Republice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plenky Moltex jsou dlouholetými a osvědčenými hráči na trhu ekologických plenek v Evropě a vždy vynikaly svou skvělou funkčností a šetrností. V jejich novém provedení jsou navíc měkčí, jemnější a přinášejí moderní a radostný design. A to vše s ohledem na šetrnost k vašemu dítěti i životnímu prostředí, což potvrzují i nové certifikace.

Jsou dermatologicky testované a ekologicky šetrné. To znamená, že k jejich výrobě byly využity přírodní zdroje, jako je bavlna, cukrová třtina a kukuřice. Vnitřní vrstva plenek, která přijde do kontaktu s citlivou pokožkou vašeho dítěte, je vyrobena ze 100% přírodních materiálů a prošla dermatologickými testy. Plenky neobsahují žádné parfémy, chlór ani latex.

Díky přidané bavlně jsou plenky ještě měkčí a pohodlnější pro nošení. Mají skvěle padnoucí tvar, který neomezuje pohyb dětí. Elastické pásky s technologií "Comfort Stretch" zaručují, že plenka vašemu dítěti bude perfektně sedět.

Díky použitým přírodním materiálům jsou ekoplenky Moltex naprosto bezpečné a hypoalergenní. Dokonale absorbují díky speciální technologii kanálků v plence, což urychluje vstřebávání tekutiny do jádra plenky. Nemusíte tak dělat kompromisy mezi zdravím a funkčností. Vaše dítě bude v suchu i v bezpečí. Trendový design s veselými obrázky potěší nejen děti, ale i vás, dospělé. A samozřejmě je použit bezpečný a certifikovaný inkoust.

Plenky jsou vyráběny za využití 100% obnovitelné energie. Balení plenek je vyrobeno z plastu z cukrové třtiny, což je ekologicky šetrná alternativa k ropným plastům.

Certifikace:

  • Oeko-tex Standard 100 - potvrzuje nepřítomnost nežádoucích chemických látek.
  • EU Ecolabel - symbol šetrnosti k životnímu prostředí po celý životní cyklus výrobku.
  • FSC certifikace - zaručuje udržitelné získávání dřeva.
  • Allergy Certified - mezinárodní označení pro produkty šetrné k pokožce.
  • Německá společnost Dermatest udělila plenkám Moltex 5 hvězdiček "excellent" po důkladném nezávislém testování, což potvrzuje nejvyšší možnou bezpečnost pro dětskou pokožku.

Plenky jsou určeny pro děti o hmotnosti 4 - 9 kg.
33 ks plenek v balení.


Německá kvalita, česká výroba - vyrobeno v ČR pod dohledem německých technologů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Moltex Pure & Nature
Hmotnost: 0.84 kg