Prostředek na mytí nádobí pro děti ATTITUDE bez vůně 700 ml

Kód: 145
108 Kč
Skladem

Velmi účinný přírodní přípravek na mytí nádobí, který byl vyvinut speciálně pro čištění dětských lahviček od mléka, dudlíků, hrníčků s pítkem, součástí na odsávačku mléka apod. Skvěle funguje na nádobí celé rodiny, dokáže odstranit i mastnotu a připáleniny, bez vůně, 700 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prostředek na mytí nádobí od ATTITUDE s technologií NATURE+ představuje spojení síly přírody a vědy, přičemž klade důraz na zdraví vaší rodiny i naši planetu. Jeho složení je vyváženo z vysoce účinných rostlinných ingrediencí, které nejenže dokonale umyje vaše nádobí, ale také ho osvěží.

Velmi účinný přírodní přípravek na mytí nádobí, který byl vyvinut speciálně pro čištění dětských lahviček od mléka, dudlíků, hrníčků s pítkem, součástí na odsávačku mléka apod. Skvěle funguje na nádobí celé rodiny, dokáže odstranit i mastnotu a připáleniny. Je bez vůně.

Avšak nejde jen o účinnost, mycí prostředek od ATTITUDE je rovněž šetrný k vaší pokožce, což zajišťuje hypoalergenní složení a pečlivé testování s cílem odstranit všechny běžné alergeny ze složení výrobku. Tím zůstane vaše pokožka jemná a bez podráždění.

Důležitou součástí je rostlinný výtažek saponin, který přináší přirozené pěnivé a čistící vlastnosti. Navíc, tento přípravek na nádobí je vyroben z přírodních zdrojů, a proto je ekologický a obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek. Má certifikaci EcoLogo, která potvrzuje jeho šetrnost k životnímu prostředí, a prošel důkladným testováním na nepřítomnost škodlivých látek. ATTITUDE jako značka také aktivně podporuje boj za práva zvířat a vyrábí své produkty s použitím 100 % obnovitelných zdrojů energie, zatímco jejich obaly jsou 100% recyklovatelné.

Balení: 700 ml.
Země původu: Kanada.

 

 

Složení: voda, <5% rostlinné aniontové povrchově aktivní látky (sodium coco sulfát), <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (lauryl glukosid), chlorid sodný, glukonan sodný, citronan sodný, extrakt ze zeleného čaje Camellia sinensis.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šetrné mytí nádobí
Hmotnost: 0.77 kg