Razítko na textil kočka

Kód: 386
Novinka
479 Kč
Skladem

Personalizovaná razítka na textil pro vaše děti, snadné použití, vydrží několik praní a sušení v sušičce, konec ztrátám věcí, výroba dle vašich požadavků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše razítka na textil pro děti jsou praktickým řešením pro rodiče, učitele a učitelky. S 12 hravými ikonami/obrázky nabízíme širokou škálu možností, aby si každý mohl vybrat to své. Hlavním účelem těchto razítek je předejít ztrátám věcí ve školách a kroužcích. Označte trička, tepláky, mikiny a další věci jedinečným otiskem.

Rodiče ocení jednoduchost použití těchto razítek a i po několika praních a sušení v sušičce zůstane otisk čitelný. A co když se jméno stane méně čitelným? Žádný problém! Razítko snadno a rychle použijete znovu, což zaručuje dlouhodobou a efektivní identifikaci věcí.

Označení textilu provádějte na pevném podkladu. Pokud se lehce obtiskne se jménem i okraj razítka, značí to zcela nasáknutý inkoust v polstářku.

  • Rozměr: 51 x 63 mm
  • Vhodné na všechny savé látky jako je bavlna
  • Vydrží minimálně 10 pracích cyklů v závislosti na stupních praní a pracím gelu
  • Černá barva inkoustu

Jak objednat?

Krok 1: Vyber požadovanou ikonku

Krok 2: Napiš nám do poznámky v objednávce IKONKU a JMÉNO

Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitního a odolného materiálu, neobsahují žádné škodlivé látky, BPA ani ftaláty. Inkoust razítka je netoxický a certifikovaný pro styk s lidskou pokožkou. Všechny naše výrobky splňují veškeré normy EU a jsou tedy vhodné i pro děti. Nicméně je důležité si uvědomit, že razítka nejsou hračky a měla by je aplikovat buď dospělá osoba nebo pod dohledem dospělé osoby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Razítka na textil
Hmotnost: 0.2 kg