Eco by Naty sáčky na plenky bez vůně 50ks

Kód: 121
Značka: ATTITUDE
95 Kč
Skladem

I drobné miminko dokáže způsobit velký nepořádek, obzvláště v okamžicích, kdy to nejméně potřebujete. Samozřejmě, každá maminka má vždy po ruce náhradní pleny a vlhčené ubrousky. Ale co dělat s těmi použitými, když není k dispozici popelnice? Řešením jsou sáčky na použité plenky od Eco by Naty, které jsou ideální pro cestování. Spolehlivě vám pomohou zbavit se odpadu a jeho nepříjemného zápachu. 50 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekologické sáčky na použité plenky Naty jsou vyrobeny z 100% přírodních materiálů s použitím environmentálně šetrných zdrojů, což zaručuje snadný rozklad a plnou kompostovatelnost. Tyto sáčky neobsahují chlór, latex, TBT (tributylin) ani parfémy.

Sáčky mají certifikaci "OK Compost" od organizace Vincotte, jedné z nejnáročnějších světových neziskových organizací, což zajišťuje, že jsou kompostovatelné.

Sáčky Eco by Naty jsou praktické a můžete je použít kdykoli a kdekoliv, což vám ušetří stres při přebalování na cestách. Díky jejich ekologickému složení a výrobě můžete být si jisti, že jejich používání nepředstavuje hrozbu pro životní prostředí.

Obsah balení: 50 ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Děti
Hmotnost: 0.1 kg