Vlhčené splachovatelné ubrousky s funkcí toaletního papíru ECO by Naty bez vůně 42 ks

Kód: 342
Značka: Eco by Naty
69 Kč
Skladem u dodavatele

Eko vlhčené ubrousky Eco by Naty představují šetrnou a ekologickou alternativu pro hygienu a péči o dětskou pokožku. Vhodné jako náhrada za vlhčený toaletní papír a pro denní hygienu. Jejich splachovatelnost do toalety usnadňuje trénink na nočník, což ocení řada rodičů, 42 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eko vlhčené ubrousky Eco by Naty představují šetrnou a ekologickou alternativu pro hygienu a péči o dětskou pokožku. Vhodné jako náhrada za vlhčený toaletní papír a pro denní hygienu. Jejich splachovatelnost do toalety usnadňuje trénink na nočník, což ocení řada rodičů.

Navíc jsou obohaceny o heřmánkový výtažek, což je pro dětskou pokožku velmi jemné. Tato ubrousková alternativa neobsahuje žádné škodlivé látky, včetně chlóru, umělých barviv, parfémů, parabenů, ftalátů nebo alkoholu, což zajišťuje, že pokožka zůstává hebká a zdravá.

Ekologické ubrousky Eco by Naty jsou převážně z přírodních zdrojů, konkrétně z 99,5 %. Tyto ubrousky jsou zcela biologicky rozložitelné a vhodné pro kompostování. S obsahem vody tvořícím 98,4 % se v průběhu pouhých 12 týdnů dokážou úplně rozložit. Co je výjimečné, je jejich 100% rozložitelnost ve vodě, a to bez vytváření žádného nepříznivého odpadu. Díky této vlastnosti mohou být ubrousky bezpečně splachovány do toalety.

Navíc obdržely certifikace "OK Biobased" a "OK biodegradable WATER" od renomované organizace Vincotte, což potvrzuje jejich výrobu z obnovitelných zdrojů a 100% biologickou rozložitelnost i ve vodním prostředí, kde je přítomno méně mikroorganismů než v kompostu. Tyto ubrousky byly též testovány na míru obnovitelnosti dle standardu ASTM D6866, který stanovuje mezinárodní normy pro materiály, produkty, systémy a služby.

Vlhčené ubrousky Eco by Naty získaly prestižní certifikaci Ecocert, což potvrzuje jejich přírodní a organický charakter. Dále je třeba poznamenat, že všechny výrobky od značky Naty nesou hrdě značku V-Label. Jedná se o mezinárodně uznávaný a registrovaný symbol, který označuje veganské a vegetariánské produkty a služby.

 

Obsah balení: 42 ks

 

Složení: Voda, glukonolakton (z rostlin), výtažek z listů Aloe*, květinová voda Heřmánek*, kyselina citronová (z rostlin), propanediol (z rostlin), caprylyl/capryl glukosid (z rostlin), benzoát sodný, glukonát vápenatý, sorban draselný.
*složky pocházejí z ekologického zemědělství

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlhčené ubrousky
Hmotnost: 0.2 kg